O nás

Ďakujeme vám za návštevu našich stránok! Sme veľmi radi, že ste zavítali k nám, na e-shop Harmoline spoločnosti Green Farm Laboratories. Ak hľadáte riešenie problémov s nadváhou, ste na správnom mieste. Vieme, že zmena životosprávy potrebná na zníženie a dlhodobé udržanie nízkej váhy je veľmi ťažká. Dá sa pri nej urobiť veľa chýb a skoro nikto touto cestou neprejde bez toho, aby sa občas nedostal do slepej uličky.

Preto sme tu my, ľudia, ktorí riešia otázky okolo nadváhy, investujú ohromné ​​úsilie do naštudovania serióznych a aktuálnych vedeckých štúdií o účinkoch doplnkov stravy, pohybu a jedla na chudnutie. Sme tí, ktorí overujú výsledky týchto vedeckých štúdií, a následne navrhujú optimálne zloženie prípravkov na chudnutie každému na mieru.

Úplne zodpovedne môžeme vyhlásiť, že zázračnú tabletku na chudnutie vedci zatiaľ neobjavili. Ak chcete schudnúť, treba najskôr narovnať jedálniček alebo pridať pohyb. Doplnky môžu pomôcť, ale nie sú všeliekom.

O Harmoline

Produkty značky Harmoline sú určené všetkým tým, ktorí túžia zhodiť nadbytočné kilogramy. Vieme, že spokojnosť s vlastným vzhľadom je dôležitá pre celkovú životnú rovnováhu, osobný aj profesijný život.

Najnovšie výskumy poukazujú na častejší výskyt niektorých ochorení u ľudí s nadváhou. Ide najmä o kardiovaskulárne ochorenie, cukrovku alebo niektoré druhy rakoviny. Usilovať sa o zbavenie sa nadváhy má zmysel už len zo zdravotných dôvodov.

Jedinečnou výhodou produktov Harmoline je to, že prináša individuálne riešenie. Iné účinné látky potrebuje športovec, ktorý túži po vyrysovaných svaloch, a iné zaberú u ženy s dlhodobou nadváhou zapríčinenou nevyváženým jedálničkom s nadbytkom uhľohydrátov (najmä pečivo, zemiaky, cestoviny a podobne).

Suroviny a výroba

Do našich produktov vyberáme iba suroviny najvyššej kvality z overených zdrojov, ktoré sú certifikované alebo priamo patentované pre svoje výnimočné vlastnosti a formu spracovania. Pre dodávky materiálov využívame služby renomovaných dodávateľov prevažne zo spojeného kráľovstva a ďalších. Rozdiel v kvalite surovín chápeme ako úplne kľúčový vo finálnom účinku toho-ktorého výrobku.

Výroba produktov prebieha podľa európskych noriem, naše výrobné kapacity sú štátom kontrolované a disponujú štátom požadovanou certifikáciou. Samozrejmosťou je kontrola kvality surovín a výstupná kontrola.

Kvalita výrobkov

Je odvodená od kvality surovín a spracovania. Kvalita je pre nás prioritu. Preto tiež nepoužívame konzervačné látky, farbivá alebo inak chemicky upravované pomocné materiály všade tam, kde je to možné. Snažíme sa, aby naše výrobky boli 100% prírodné. Zloženie účinných látok vychádza z aktuálnych zdravotných tvrdení a výskumu.

Životné prostredie

Naše suroviny, výrobné postupy a obaly výrobkov sú navrhnuté tak, aby boli ekologicky šetrné. Volíme obaly s menším množstvom obalového materiálu, tým volíme viac ekologickú i menej finančne náročnú cestu, ktorá šetrí prírodu i peňaženky zákazníkov.

Prajeme vám veľa úspechov na ceste za zdravím a štíhlou líniou.

Tím Green Farm Laboratories