Fat Blocker

Fat Blocker

Chudnutie bez diéty

Je to pre mňa?

Objednávka

Fat Blocker
fat-digestion-blocker

1× BALENIE

🚚  poštovné od 2,95 €

29,95 €

Skladom > 50 ks (ihneď odosielame)

Fat Blocker

2 + 1 ZDARMA

🚚  doprava zdarma
💊  1× balenie = 19,97 €

59,90 €

Skladom > 50 ks (ihneď odosielame)

Fat Blocker

4 + 2 ZDARMA

🚚  doprava zdarma
💊  1× balenie = 19,97 €

119,80 €

Skladom > 50 ks (ihneď odosielame)

Ako nás hodnotia zákazníci

Jedinečnosť účinku

Výrazná strata váhy už po prvom mesiaci. Fat Blocker je unikátny v tom, že zamedzuje príjem kalórií z tukov. Tuky sú najviac koncentrovaným nosičom kalórií – 100 gramov tukov predstavuje 1/3 odporúčaného celodenného kalorického príjmu dospelého jedinca.

Fat Blocker navyše spomaľuje trávenie. Vďaka tomu budete chudnúť bez hladu. Pretože Fat Blocket pôsobí cielene na tuky, príjem ostatných pre telo dôležitých živín nebude prerušený. Takže budete chudnúť rýchlo, ale zároveň budete chudnúť zdravo.

Fat Blocker je 100% prírodný, základná účinná látka je získavaná zo schránok morských kôrovcov, pochádza z čistého prostredia oceánov. Vďaka výrobe v EÚ je garantovaná najvyššia kvalita suroviny a spracovania, tým aj najvyššia účinnosť.

Laboratórne testované

Protokol o skúške

Naše produkty sú vyrobené v Českej republike.

Výroba je pravidelne kontrolovaná a akreditovaná nezávislými orgánmi, spĺňa normu EN ISO9001:2000 a je registrovaná u FDA a EPA.

Nezávadnosť produktov bola overená laboratórnym vyšetrením vykonaným Ústavom pre vyšetrovanie potravín, ktorý je skúšobným laboratóriom č. 1164 akreditovaným ČIA podľa normy STN EN ISO/IEC 17025:2005.

Zloženie a dávkovanie

Výživový doplnok. Počet kapsúl: 90
Dávkovanie: Jednu kapsulu pred jedlom zapiť veľkým pohárom vody. 3 kapsuly denne. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo, aspoň 2 mesiace.

Zloženie v dennej dávke (3 kapsuly):

  • Chitosan 750 mg*
  • Vitamín C (kyselina L-askorbová) 150 mg, 187,5 % RHP.

RHP – Referenčná hodnota príjmu, * RHP nie je stanovená.
Obal kapsuly obsahuje hydroxypropylmetylcelulózu a farbivo oxid titaničitý.

Skladovanie: ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte prípravok pri izbovej teplote, na tmavom a suchom mieste.

Varovanie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Požívanie doplnkov stravy odporúčame konzultovať s lekárom. Tento produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Prípravok Harmoline nemôže nahradiť zdravú vyváženú stravu v primeranom množstve ani zdravý životný štýl s dostatkom pohybu. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie.